ssk sorgulama


Asgari Geçim İndirimi İş Sözleşmesi Örnekleri Sakatlık İndirimi Şirket Kuruluşu Kıdem tazminatı hesaplama Dosya Masrafı iadesi Kıdem Tazminatı 2012 Sigorta Öğrenme Tapu Harç Sorgulama Gelir Vergisi Oranları
Emeklilik » Ne Zaman Emekli olurum
Ne Zaman Emekli olurum

Ne Zaman Emekli olurum Ne Zaman Emekli olurum

Ne zaman emekli olurum sayfamız’da Bağkur, SGK, SSK, Emekli Sandığı, Genel Müdürlüklerinin resmi internet sitesinde gibi ne zaman emekli olabilirim sorunuza yanıt bulacağınız doğru ve aktif bağlantılar ve örnekler içeren internet sayfamızda online emeklilik sorgulama işlemleri yapılmaktadır.

Ne zaman emekli olurum Ali Tezel Emeklilik hesaplama ve ne zaman emekli olurum Sorularınızı yanıtlıyor tüm sorularınızı yorum yaparak bildirebilirsiniz ve alt kısımda emeklilik hesaplama tablosunu kullanarak ne zaman emekli olacağınızı kolayca anında öğrenebilirsiniz.


Ne zaman emekli olurum diyorsanız Alt kısmındaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

Ne zaman emekli olurum diyorsanız sayfamızda Genel olarak ne zaman emekli olacağınıza ilişkin birçok farklı detay bulunmaktadır. Detaylar yazılarımızda  ve Ne zaman emekli olabilirim videosunu izlemelisiniz Ali tezel anlatıyor. Emekli olacağınızı yaşı ve zamanı öğrenmek için belli hesaplamalar artık internette Mevcut isim soy isim-hizmete başladığınız tarih-sgk prim gününüz gibi kriterleri doldurarak emekli olabileceğiniz günü ve tarihi öğrenmeniz mümkündür. Ne Zaman Emekli olurum Sizde bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen internette ufak bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda sgk dan emekli olma bağkurdan emekli olma gibi birçok detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz. Tabi ki herkesin istediği bir gün çalışmalarının karşılığını almak buda ülkemizde emeklilik olarak adlandırılıyor.

Ne Zaman Emekli olurum, emekli olunduktan sonra da çalışma durumunuz var tabi ki emekli oldum artık çalışmayacağım diye bir şeye gerek yok emekli birçok kişi gibi sizde kendinizi oyalayacak ve zamanınızı geçirebilecek birçok iş yapabilirsiniz. Dolayısı ile bundan sonrasında kendi rahatınız için çaba gösterebilirsiniz. Rahatınız tabi ki önemli ancak emeklilik yaşı zaman içerisinde farklılık göstermekte olup seçimlerle birlikte yeni yasalar çıkmakta ve değişiklik göstermektedir.

Çevrenizde benden yaşı daha küçük ama emekli olarak gördüğünüz birçok kişi görebilirsiniz bu doğrudur. Ancak bu kişilerden dışarıdan fazladan ödeme yapmış genç yaşta emekli olmuşlardır zamanında yapılan uygulamalarla yaş sınırını ve sgk prim gününü doldurarak emekliliğe hak kazanmış kişilerdir. Sizde emekli olacağınızı yaşı ve tarihi kısa yoldan öğrenebilme şansınız var tabi ki bunun  için belirttiğimiz üzere internetten hesaplama formları ziyaret edebilir ve belli bilgilerinizi ekleyerek birçok işlem yapabilirsiniz. Ne Zaman Emekli olurum ile ilgili hizmet dökümünüzü görebilir ve inceleyebilirsiniz. Hizmet dökümünüz ile birlikte tüm detayları inceleyebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde eğer gün sayınızı doldurduysanız ve sgk için gününüzü kalmadı ise yaşınızı beklemeniz gerekecektir. Yaş bekleme durumu biraz sıkıcı olabilir ancak daha sonraki yaşayacağınız güzel zamanları düşünerek emekli olacağınızın günün hayalini yaşayarak emekliliğinizin tadını çıkaracağınızı günler yakın. Artık internette birçok arama kriteri ve hesaplayıcı bulunmaktadır. Bu hesaplayıcılarla birlikte sizde tüm hesaplamalarını yapabilir ve öğrenebilirsiniz.

Hizmet süreniz önemlidir bu bağlamda hizmete başladığınız tarihi iyi bilmeniz gerekmektedir hesaplayıcılardan doğru sonucu alabilmeniz için ilk sigorta olduğunuz tarih yani ilk hizmet gününüz de olabilir veya siz işe girdikten sonraki zamanlarda da olabilir bunu e- devletşifrenizle birlikte de bulabilir sgk kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz. Sgk kayıtlarınızı incelerken aynı zamanda ilk prim gününüzü de görebilecek ve  işlemlerinizi daha kısa sürede yapabiliyor olacaksınız. Emeklilik ile ilgili öğrenmek istediğiniz birçok şeyi öğrenebilme durumunuz ile birlikte sizde hesaplama mantığı ile hareket edebilirseniz birçok bilginize ulaşabilirsiniz. Ne zaman emekli olabilirim sorusunda ki karmaşalardan kurtulur ve güvenle emekli olacağınızı günü başlamaya devam edebilirsiniz.

Emeklilikte yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun olmayacaktır. Olduğu takdirde de sizde sgkkurumlarına giderek ve çalıştığınız banka ile irtibata geçebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. - Ne Zaman Emekli olurum

Ne Zaman Emekli olurum, Ne Zaman Emekli olabilirim

Ne Zaman Emekli olabilirim

 

Aşağıda sizler için emekli olma tarihinizi ve yaşınızı hesaplama tablolarını verdik. Bunları doldurarak emeklilik tarihinizi öğrenebilirsiniz. >> Ne zaman emekli olabilirim Öğrenme ve hesaplama sayfalarındasınız.

 

SSK - SGK, Emekli sandığı, Bağkur için Nezaman emekli olurum diyorsanız tıklayın !

SGK’nın “SSK Emekli Maaşı Hesaplama” sayfası yoluyla, ne kadar emekli maaşı alacağınızı sorgulayabilirsiniz. SSK Emekli Maaşı Hesaplama için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak TC Kimlik No ya da SSK Sicil No ile giriş yapmanız gerekmektedir.

 

Gelen Aramalar: ssk hizmet dökümü ne zaman emekli olabilirim,ne zaman emekli olurum sgk,ne zaman emekli olabilirim hizmet dökümü,ne zaman emekli olurum öğretmen,öğretmen ne zaman emekli olurum,sgk nezaman emekli olurum,sgk hizmet dökümü ne zaman emekli olabilirim,ne zaman emekli olurum tc kimlik no ile,ne zaman emekli olabilirim sorgulama ssk,ssk ne zaman emekli olabilirim sorgulama


                
YAZI BİLGİLERİ
Bu haber 01 Ağustos 2012, 10:58 tarihinde Emeklilik, Genel Haberler, Sağlık kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı 28.400 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorumlar
Ne Zaman Emekli olurum" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

43 Yorum »

 1. zeki batı Says:

  nezaman emekli olabilirim

  comment-bottom
 2. mehmet koç Says:

  1/6.1988 sigorta girişim var şu anda yaştan beklemekteyim askerllik borçlanması yaparsam ne zaman emekli olabilirim

  comment-bottom
 3. emel gümüş Says:

  ne zaman emekli olabilirim

  comment-bottom
 4. emel gümüş Says:

  ne zaman olabilirim

  comment-bottom
 5. eyup sert Says:

  1991 sigorta girişim var 1969 dogumluyum 5700 gün pirimim var askerligi borçlanırsam ne zaman emekli olurum tşk

  comment-bottom
 6. izzet kır Says:

  1966 dogumluyum 1985 ıse gırıs tarıhım 8562 gun prımım gozukuyor emeklı olmama ne kadar var.

  comment-bottom
 7. [...] Ne zaman emekli olurum Yapmanız geren Forunda yer alan T.C Kimlik no girmeniz veya SSK No. Biliyorsanız SSK sorgulamak için SGK numaranızı girmeniz yeterlidir. Bu sayfa sadece ssk hizmet sorgulama ve hizmet dökümü bilgilendirme sayfasıdır ! [...]

  comment-bottom
 8. [...] ödemedir.Sgk Emeklilik kanunundan faydalanabilen emeklilerin ek iş olarakta seçebilmektedirler. Ne zaman emekli olurum hakkında bilgiler emeklilik hesaplama sayfası [...]

  comment-bottom
 9. mustafa soner sopacı Says:

  ssk giriş tarihim ve ne zaman emekli olabilirim bana mail ile bilgi verirmisiniz.

  comment-bottom
 10. hayati.köle Says:

  ssk giriş olmuşmu

  comment-bottom
 11. Burcu yılmaz Says:

  slm, sayın yetkili öncelikle bu güzel sayfayı bize hazırladığınız için teşekkürler ne zaman emekli olurum video anlatım ali tezel doğru açıklamış siteniz çok iyi size özel mail attım lütfen bana ne zaman emekli olabilirim açıklamasınız ve tablosu için dönüş yapaarmısınız.

  comment-bottom
 12. Ç.Ahmer Karlı Says:

  Ne zaman emekli olurum sayfanızdaki ne zaman emekli olabilirim videosu ali tezel anlatmış, gayet iyi anlatmış bazı şeyler dikkatimi çekti konuşmasındaki konuda belirtildiği gibi emeklilik hesaplama ve zamanını öğrenmek istedim 1959 doğumluyum ocak ayında ekim ayında emekli olabilirsin dediler belirttiğiniz bağlantılardaki tablo ve formlarda bunu kendim kontrol ettim çok sağolun kaliteli bir sayfa gerçekten.

  comment-bottom
 13. Mehmet ali aktaş Says:

  Slm Adim Mehmet Ali Aktas , 29.07.1977 dogumluyum.
  Germany’da 1.8.1994 mesleğe işe giriş yapıp işe başladim simdiye kadar calisiyorum var.
  Kac yasinda ne zaman emekli olabilirim türkiyede ve kaç euro yatirmam gerekiyor ? Kaç yaşindan basliyor emekliyim yasim almanyada?
  cevaplarsaniz sevinirim hayirli Ramazanlar ssksorgulama.com yönetimi. sayfanız gerçekten ne zaman emekli olurum konusunda bilgi verici aydınlatı bir sayfa olmuş elinize emeğinize sağlık.

  comment-bottom
 14. Mehmet ali aktaş Says:

  Slm Adim Mehmet Ali Aktas , 29.07.1977 dogumluyum.
  Germany’da 1.8.1994 mesleğe işe giriş yapıp işe başladim simdiye kadar calisiyorum var.
  Kac yasinda ne zaman emekli olabilirim türkiyede ve kaç euro yatirmam gerekiyor ? Kaç yaşindan basliyor emekliyim yasim almanyada?
  cevaplarsaniz sevinirim hayirli Ramazanlar ssksorgulama.com yönetimi. sayfanız gerçekten ne zaman emekli olurum konusunda bilgi verici aydınlatıcı bir sayfa olmuş elinize emeğinize sağlık.

  comment-bottom
 15. Ne zaman emekli olurum Says:

  Ne zaman emekli olurum acil bilgi bekliyorum sayfanızı okudum inceledim ama daha ayrıntılı bilgi veriyormuşsunuz mail ile bilgi isterim bende.
  Merhaba adım Ahmet Kağangil – 03.01.1965 doğumluyum. 01.01.1989 bağkur girişim, 23.04.2002 sigorta girişim mevcuttur. 03.11.2008 de çıkışım gerçeklesmiş olup ve askerlık ödemem dışardandır yani askerlık odememı yapmadım. ne zaman emekli olurum ayrıca askerlik borçlanmasına af var mıdır? bir de ben 2011yılında %95 6 kalp damar tıkanıklılıgından ameliyat oldum. benim daha erken emekli olmama etken olur mu,malulene de gırer mı? cevabınızı beklıyoruz. saygılarımla kaliteli bir yazı ve sayfa hazırlamışsınız gayet açıklayıcı ve net olmuş elinize sağlık.

  comment-bottom
 16. Semih Başı büyük Says:

  Merhaba, ben semih 1969 doğumluyum internette gezerken ne zaman emekli olurum sayfanıza rastladım ve iyice okudum ve videolu anlatımla bunu sunmanı za sevindim ali tezel ne zaman emekli olurum videosu sizler sayesinde bize ulaştı diye düşünüyorum gerçekten iyi bir anlatım açıklama olmuş bu sayfadan anladığıma göre 3 yıl sonra emekliyim darısı sizin başınıza diyorum teşekkürler ne zaman emekli olabilirim sayfası yazarına ve site yönetimine.

  comment-bottom
 17. tuana özgün Says:

  merhaba 1992 yılında mesleki okuldan staj döneminde ssk girişi yapıldı fakat hiç prim ödemesi olmadı daha sonra 1998 yılında işe girdim ve okuldan başlatılmış ssk kaydı üzerinden ssk başlatıldı bu durumda kaç yaşında ve ne zaman emekli olmaya hak kazanırım ve ssk prim gün sayımın ne kadar olması gerekir teşekkürler

  comment-bottom
 18. Ali cengiz Says:

  Ne zaman emekli olurum sayfanızdaki hesaplama tablosu ve video
  izledim tabloyu inceledim anladığım kadarıyla 5 yıl 3 ay 28 gün sonra emekli
  olmam gerekiyor internet üzerinden bakıyorum bir çok site ve sayfa araştırdım bu ne zaman emekli olabilirim ssksorgulama.com sitesinin haricindeki tüm siteler aldatı ve yanıltıcı
  sizi tenzih ediyorum emeğinizin karşılığını alırsınız inş. sağol admin eline sağlık gayet iyi anladım emeklilik hesaplama sayfanız çok beğendim. Saygılar…

  comment-bottom
 19. Ali mutlu Says:

  Merhaba, sitenizkeki yorumları okudum bir cok kisi ne zaman emekli olurum diye sayfanızda siz sayın yetkililere danışmış Ali tezel özel mail atmak bir konu danışmak istiyorum. Ne zaman emekli olabilirim sayfanizdaki emeklilik hesaplama videosunu izledim gayet açıklayıcı ve kaliteli özgün bir sayfa hazırlamasının sizi tebrik ederim bana mail atarmisiniz Ali tezel bey ile görüşeyim daha önce eşimde sayfanızdan mail ile yardım almış sagolun ne zaman emekli okurum sayfasının özel yetkilileri sizi tebrik ediyoruz ben ve esim saygılar.

  comment-bottom
 20. Tezcan Yıldıray Says:

  Ne zaman emekli olurum sayfanızda Karımın emekliliğini hesaplamak istiyorum video izledim verilen linkleri takip ediyorum Hizmete Eklenecek Fiili Hizmet Süresi’ne gün yazıyorum kabul etmiyor, bunu nasil yazmam gerektigini acik ve anlaşılır olarak bana mail atarak yada sayfanızı düzenli takip ediyorum zaten bakarım yine ama mail olarak bildirmenizi rica ediyorum.

  comment-bottom
 21. Ali özdemir Says:

  SA. Merhaba Ben ali, Herkes gibi bende ne zaman emekli olurum, herkes gibi merak etmekteyim 1 Mart 1970 doğumluyum Mersinde Öğretmenlik yapıyorum
  14 yıldır öğretmenim ilk öğretim öğretmeniyim 14 yıl 5 aylık çalışma sürecim var.
  ne zaman emekli olabilirim sayfanızı araştırırken denk geldim bir çok bu konuyla alakalı sayfa araştırdım içlerinden en çok aydınlatı bu sayfa olduğunu düşünüyorum.
  ltfen bana bu konuda yardımcı olun. mail: ali_ozdemir@gmail.com

  comment-bottom
 22. Mustafa Kemal Says:

  Ne zaman emekli olurum ismim Mustafa Kemal 20/06/1979 doğumluyum ilk olarak SGK’ya 01/08/1997 tarihinde 6 gün başlangıç primi yatırıldı.01/12/2003-23/05/2005 tarihleri arasında askerlik yaptım ayrıca 04/04/2008 tarihinden bu yana polis memuru oldum ve polis olarak görev yapmaktayım aylıklı ve aylıksız net olarak ne zaman emekli olabilirim yardımcı olursanız sevinirim sayfanız daki yorumlar ve geniş net açıklayıcı yazınız beni bu yorumu yazmaya teşvik etti emeğinize sağlık mail adresim mail yazdım saygılarımla.

  comment-bottom
 23. yaşarözsarı Says:

  1964 03 03 doğumluyum 1991 02 28te işe başladım 2002 de askerlik borçlanmasını ödedim şuana kadar 7900 pirimim var ne zaman emekli olabilirim saygılarımla

  comment-bottom
 24. Cengiz Atıcı Says:

  01-05-1964 doğumluyum.sigorta başlangıcım 01-01-1986.toplam 4357gün sigortam var.enson işyerimden 13800gün bağkur a borcum var-08-2012 tarihinde 3600 gün ve15 yıl hizmetle ilgili yasadan faydalanarak ayrıldım.işsizlik ödeneğinden yararla namadım.söz konusu yasa ile ayrıldığım dan 4ay süre zarfında hrhangi bir işyerinde çalışırsam ödenen hakların geri alınacağını beyan ettiler.nedere ce doğrudur?askerliğimi 3yıl tecilli olarak yatım.sigorta başlangıcım 1986 askerliği borçlanmam bana ne kazandı rır.800 gün bağ kura borcum var ama ödeme yapamadım.(12313565049)hangi şartlarda ve nezaman emekli olabilirim bilgilendirirseniz sevinirim SAYGILARIMLA

  comment-bottom
 25. mehmet kabakcı Says:

  01.01.1967 doğumluyum.01.04.1983 sigorta başlangıcım var.9556 prim gün sayısı var.ne zaman emekli olurum:?

  comment-bottom
 26. resül kara Says:

  nezaman emekli olurum sorgulama işlemi verdiğiniz link ve videodan izledim öğrendim mail adresimi size yolladım ayrıntılı doküman almak istiyorum saygılar

  comment-bottom
 27. ayhan özparmak Says:

  26 06 1966 dogumluyum 01 07 1988 sigorta başlangıcım var ne zaman emekli olabilirim

  comment-bottom
 28. admin Says:

  Merhaba, Ayhan Özparmak sevgili ziyaretçimiz öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler, sayfamızda yer alan videoyu izlediyseniz bunu sizde daha iyi anlamış olacaksınız ne zaman emekli olurum sayfamız da sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen yorum kısmından bizlere ulaşırken mail adresinizi yazmayı unutmayın lütfen.

  comment-bottom
 29. mehmet ata yıldırım Says:

  03 01 1965 doğumluyum sigorta başlangıç 08 11 1984 ne zaman emekli olabilirim..

  comment-bottom
 30. nadir Topuklama Says:

  03 10 1966 doğumluyum 15 10 1992 yılı ssk başlangıcım var kamuda çalışıyorum 540 gün askrlik borçlanmasını yatırdım ne zaman emekli olabilirim

  comment-bottom
 31. 4700 prim günüm var ne zaman emkeli olurum

  comment-bottom
 32. uğurakdag Says:

  1989 yılı ssk girişimvar 4525 gün ssk olmuş 550 gün askerlik boşlanması yatırdım 1660 gün bakur ödemem var nezaman emekli olurum

  comment-bottom
 33. zeki çetin Says:

  nezaman emekli olacagım

  comment-bottom
 34. ali kutlu Says:

  1 01 1983 taririhinde işe girdim ne zaman emekli olurum

  comment-bottom
 35. nevzat bulut Says:

  askerligide ödersem ne zaman emekli olurum 1982 ssk girisim var ikiyıl altı ayda bagkurum var

  comment-bottom
 36. sebahattin görmek Says:

  01 02 1966 doğumluyum ise giriş tarihim 03 06 1983 ne zaman emekli olurum maaşım ne kadar olur

  comment-bottom
 37. Suat BADEM Says:

  01.07.1985 ssk işegiriş halen çalışmaktayım 8000 gün pirimim var ne zaman emekli olurum.Dt.19.08.1966

  comment-bottom
 38. rıdvan kılıç Says:

  merhaba 17.01.1974 doğumluyum sigorta başlangıcım 10.09.1990 22 yıl sigortalıyım 6363 gün pirimim var 15 yıl 3600 gün pirim yasasından faydalanarak ayrıldım (1475 sayılı işkanun 14 üncü maddesinin 1 ci fıkrasının (5)numaralı bendigereği verilmiştir)kanun bu buna göre işsizlik maaşı alabilirmiyim (NOT= 9YILDIR AYNI YERDE ÇALIŞTIM 15 YIL 3600GÜN PİRİM YASASINDANDA FAYDALANMIŞ OLSAMDA SONUÇTA BENDENDE İŞSİZLİK MAAŞI KESİLİYOR BUNCA SENE BOŞUNAMI KESİLİYOR BENİMDE HAKKIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA

  comment-bottom
 39. BARIŞ AYDOĞAN Says:

  hocam iyi gnler benim annem 07.08.2012 günü vefat etti. annem min ssk primi 927 gün bu pirim devletin hazinesinemi kaldı ne yapmalıyız beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden kolay gelsin

  comment-bottom
 40. ENVER DALGIÇ Says:

  hocam ben 1989 yılınsa sgk.lı olarak işe başladım ve bir fiil aralıksız prim ödemem var.7560günüm var ve fiili zimet sürem de üç yıl olarak hesplandı. 08/02/1964 doğumluyum ne zaman emekli olurum ve ne kadar emekli mmaşı alırım.teşekkürler

  comment-bottom
 41. yuksel köse Says:

  hocam ben 1989 ssk işe başladim 3600 gunumvar nezaman emekl olabilirim teşekkürler

  comment-bottom
 42. yuksel köse Says:

  hocam ben 1989 yilinda sgliolarak işe başladim ve bir fiilaraliksiz pirimvar 3600 ğünüm var vefiil zimet sürem de üç yil olarak heslandi 2,1, 1964 doğumluyum ne zaman emekli olurum ve ne kadar emekli mmaşi alirim teşkkürler

  comment-bottom
 43. zeynep DEMİRAY Says:

  HOCAM ben 1.4.1981 yılında işe başladım 1988de evlilik nedeniyle işten ayrıldım ozamandan beri sigortam yatmıyor ne kadar gün çalıştıgımı ne zaman emekli olabilirim öğrenmek istiyorum

  comment-bottomSponsor Reklam
Emeklilik Hesaplama Sorgulama

Ne Zaman Emekli Olurum? Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

SGK Sorgulama Hizmet Dökümü Alma

Emeklilik Maaşı Hesaplama

Emekli Maaşı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

e-Devlet

e-Devlet Kapısı Şifresiz Giriş Ekranı

SSK Sorgulama

SGK, Bağkur, Emekli Sandığı Hizmetleri

Kategoriler
Soru - Cevap

Memur Aylıksız İzin Hizmetten Saydırma

SSK ve SGK Çalışan Memurlar Soru ve cevap; Soru: Memur olarak çalışmaktayken 6 ay aylıksız izin kullanmak istiyorum. Yeni yasaya göre o süre içindeki primlerimi kendim ödeyerek... [Devamı]

Yabancı uyruklu öğrencilere GSS uygulama

Ülkemizde Sosyal Güvenlik kurumunun dönüşümünden sonra her kesim sağlık güvencesi altına alınmaya çalışılmıştır. Yürürlüğe giren 6111 sayılı Kanun ile ülkemizde... [Devamı]

Doğum borçlanmasında önce sigortalılık ş

Doğum borçlanmasında kamuoyunda son zamanlarda en çok tartışılan ve eleştirilen konu sigortalılar borçlanma yaparken son çalışmalarının esas alınması, borçlanmalarının... [Devamı]

Kimler eksik gün bildiriminde bulunmayac

Sosyal güvenlik kurumuna çalışanların gün ve kazanç bildiriminde esas olan 30 gün üzerinden gün ve kazanç bildirilmesidir. Eksik gün bildirimi denilen bu husus iş verenlerin... [Devamı]

HALKIN SOSYAL GÜVENLİK UZMANLIĞI SERTİFİ

Ali TEZEL, önderliğinde ve idaresinde, “Halkın Sosyal Güvenlik Uzmanları” sertifika programına, 7 Eylül 2012 tarihinde İstanbul-Taksim- Talimhane Lares Park Hotel’de... [Devamı]

15 YIL 3600 GÜN KIDEM TAZMİNATI HAKKI

5 YIL 3600 GÜN KIDEM TAZMİNATI HAKKI 15 YIL 3600 GÜN KIDEM TAZMİNATI HAKKI SSK (4/a) kapsamında çalışanların en çok merak ettikleri konu kendi istekleri ile işten ayrılmaları... [Devamı]
Son Eklenenler
İsteğe Bağlı Sigortalı

İsteğe Bağlı Sigortalı

İsteğe Bağlı Sigortalı İsteğe bağlı sigortalı, fiilen herhangi bir... [Devamı]
Asgari Geçim İndirimi

Asgari Geçim İndirimi

Asgari geçim indirimi, sigortalı çalışan vatandaşların maaşlarında... [Devamı]
İş Sözleşmesi Örnekleri

İş Sözleşmesi Örnekleri

İş Sözleşmesi Örnekleri İş sözleşmesi örnekleri ve neler olduğuna... [Devamı]
Sakatlık İndirimi

Sakatlık İndirimi

Sakatlık İndirimi Sakatlık indirimi, sigortalı çalışanların,%40 ve bunun... [Devamı]
Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu Şirket Kuruluşu, Yeni Türk Ticaret Kanunun, yürürlüğe... [Devamı]
Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı, son günlerde işten ayrılan sigortalı... [Devamı]
Yorumlar

        Anasayfa  -   Hakkımızda  -   Künye  -   Yayın İlkeleri  -   Reklam  -   Rss  -   Bize Ulaşın
                                                                                                                                                                                             
       Copyright © 2011-2012 Tüm Hakları Saklıdır. RSS - SİTEMAP - SSKSORGULAMA.COM
       Tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır." Ne Zaman Emekli Olurum? Sayfası.

e Devlet bilgilendirme sitesi Ssksorgulama.com, Türkiye’nin en geniş sgk veritabanına sahip ssk hizmet dökümü şifresiz e devlet sorgulama sitesi olarak bilinmektedir, SSK ve Sosyal Güvenlik Kurumu dünyasından, öğrenmek istediğiniz bilgileri, merak edilen konularda hazırlanan özel dosyalara, sgk hizmet dökümü, ve TC. Kimlik no ile Son 12 Ay ssk sorgulama işlemleri, SGK Kurumdan duyurular sgk sorgulama yapma, istatistiksel bilgiler ve sağlık reformu hakkında bilgilerin yanı sıra; ne zaman emekli olurum ve Ne zaman emekli olacağım, Ssk Emeklilik, Sgk İşe giriş, Bağkur Emeklilik ve sgk rapor girişi çalışan ve işveren sayfaları mevcut. Ssk Aktivasyon işlemi burada anında aktivasyon formu için Sgk Aktivasyon tıklayın. Ne zaman emekli olabilirim sayfamızda SGK işlemlerini ve Bağkur, Emekli sandığı ve SSK işlemlerini daha iyi tanımaya olanak sağlayan, hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm e Devlet sorgulama işelemlerine ulaşabileceğiniz katılımınıza açık bir sosyal platformdur Emeklilik Sorgulama sistemi. SSK Hizmet Dökümü alma ve ssk sorgulama şifresiz sorgulama hizmeti